AYRO PRINCE CHAFAY VAN DEN ELSLEUKEN

AES - AYRO PRINCE CHAFAY VAN DEN ELSLEUKEN - Licensed Licensed Hengst
Naam: AYRO PRINCE CHAFAY VAN DEN ELSLEUKEN
UELN: 056-002-P00711648
Chipnummer: 967000010128427
Kleur: VALK / BUCKSKIN
Stamboek: STALLION PONY
Status: LICENSED HENGST *****
Geboortedatum: 13-04-19 (2 JAAR)
Geslacht: MANNELIJK
Eigenaar/Houder: RAPH VAN ELSEN
Fokker: RAPH VAN ELSEN
WFFS: Niet getest

Stamboek van 'AYRO PRINCE CHAFAY VAN DEN ELSLEUKEN'

TOUT BEAU DE LA CURE 056-002-P00711059
CHAMPION DE LUXE DE343430672598
COCKY DUNDEE DE 302 021688891
COCKY DUNDAS DE304046818160
BLOKLANDS SHEILA 3020227403
FS GOLDEN FLEUR DE 343 448135993
GOLDEN DANCER DE343445502587
PETIT FLEUR DE 363 630029989
DORENROOSJE VAN DE PRINS 056-002-P00183073
KANTJE'S ARMANDO 528018000023818
KANTJE'S RONALDO 528018000019395
KANTJE'S EXELENT 528018000020646
SANDRA 17129K P00082771
TRILEY SPARK 889 P00082844
SONJA P00082847
RATATOUILLE V'T OUD MOLENHUIS 056-002-P00710846
OOSTERBROEK FRANCOIS P00274393
BRANDY XIII 826038NFS370003
BEAUCANDAN BRENDAN P00176837
ROSSUM'S BONNY STER PREF P00251785
OOSTERBROEK FELICE 528018000020057
MERMAIDS JEROEN 528018000011516
OOSTERBROEK NADINE 528018000005024
SHUTTERFLY 528-018-020102402
MAGIC ROSES COCTAIL 270 999-999-P99282777
VALENTINO 81 999-999-P00117748
SULAATIK'S BELLA DONNA 24880 999-999-000024880
KANTJE'S VANITY 999-999-200222402
BERKHOF'S HIGGLEDY PIGGLEDY 999-999-P00157742/VRH
KANTJE'S DRUDE 999-999-P00210243