DOWAN VD VOSBERG Z

AES - DOWAN VD VOSBERG Z - Approved Approved Hengst
Naam: DOWAN VD VOSBERG Z
UELN: 056015Z55841216
Chipnummer: 967000009952817
Kleur: ZWART / BLACK
Stamboek: GRADED STALLION
Status: APPROVED HENGST (ARCHIVED) *****
Geboortedatum: 01-06-16 (6 JAAR)
Geslacht: MANNELIJK
Eigenaar/Houder: IBOYA D'HAESE
Fokker: IBOYA D'HAESE
WFFS: Niet getest

Stamboek van 'DOWAN VD VOSBERG Z'

DOMINATOR 2000 Z ***** AES 056015Z55706210 2010
DONKERBRUIN / DARK BAY
DIAMANT DE SEMILLY SF SF 9144654
LE TOT DE SEMILLY SF SF 25000177037073A
GRAND VENEUR SF 60008795Y
VENUE DU TOT SF W00084170
VENISE D.CRES SF W00176028
ELF III 60005200
MISS DES CRESLES SF 040010478 SF
CEPHALE 2000 HOLST HOLST DE421000213907
CASSINI I HOLST 210021688
CAPITOL I HOLST DE321210615475
WISMA HOLST DE321210059284
NEPHALE HOLST HOLST DE321210082298
FRANKLIN HOLST HOLST 2101309-94
IMANDRA III HOLST HOLST DE321210241594
PATINA DE443432162200 2000
BRUIN
PYTHAGORAS Z WESTF DE341410177179 1979
BRUIN
PILOT WESTF DE341410084174 1974
BRUIN 1,67m
PILATUS (G.PILATUS) WESTF DE341410174165 1901
GRATIA WESTF 411918470 1970
ASTA WESTF 276341410142675 1975
ARIANER WESTF DE341410179967 1967
ATHENE WESTF DE341411755568 1968
DELTA LADY OLDBG DE333330865187 1987
DARK
FAVORIT BWP DE3330464775 1975
BRUIN 1,72m
FANTASTIQUE SF 7150832 1971
TRIGALE SF 056002W00029723 1963
DELTA OLDBG DE333330082076 1976
BRUIN
WETTSTREIT HANN 310074072 1972
DOLITA HANN DE331311310172 1972

Nieuws van 'DOWAN VD VOSBERG Z'

Laatste AES nieuws
maandag, februari 3

Nono VD Withoeve wint tweede ronde PAVO hengstencompetitie

In de tweede ronde voor 7-jarige hengsten waren het Thibeau Spits en AES goedgekeurde Nono VD Withoeve (Elvis ter Putte x Chellano Z) die in een barage met twaalf combinaties het snelst over de finish wisten te komen in de PAVO hengstencompetitie en hiermee de winst pakte. Slechts 0,01 van een seconden bleven ze Bart Lips en Casago II (Casall ASK x Carthago Z) voor. Nadat Bart Lips en AES goedgekeurde Casago II al een overwinning boekte in de eerste ronde van de PAVO hengstencompetitie, wisten ze ook in deze ronde overtuigend foutloos te blijven wat resulteerde in een tweede plaats. De vierde plaats was voor Kendra Brinkop en Nector van den Bisschop (Echo Van ’T Spieveld x Darco) die in de eerste ronde al een derde plaats wist te behalen. De vijfde plaats ging naar Jeroen Appelen en Nero De Semilly N . (Diamant de Semilly x Lord Z) wat een mooie top 5 maakt met daarin 4 AES goedgekeurde hengsten.  In de tweede ronde voor 6-jarige hengsten bleef AES goedgekeurde Bajrang (Cador x Silvio I) onder Nick Verlies wederom foutloos en sleepte na vorige week al een 6 e  plaats te behalen nu de 2 e  plaats binnen. De 3 e  plaats was voor Estoril Du Cedre (Jarnac x Diamant de Semilly), de 8 e  plaats voor Cherkasy D Z (Comme il Faut x Amino) en de 9 e  plaats voor Jubel’s Mumbo (Elton John TN x Lauriston). In de tweede ronde van de 5-jarige PAVO hengstencompetitie bleven de volgende AES goedgekeurde hengsten foutloos: Jazzy des Dames (Emerald van 't Ruytershof x Calvaro Z) Bless you (Balous Bellini x Landor Z)  Fortune R Z (Fantomas de Muze x Mermus R) Pim de Vinck (Andiamo Z x Echo van het Neerenbosch) Pickup de Rase (Jingo Di Dieu D Arras x Te Tot de Semilly) Kannem J.A. Z (Kannan x Lux Z) Impress-K van 't Kattenheye Z (Indoktro K van 't Kattenheye x Vagebond de la Pomme) Parfait van het Schaeck (Comme il Faut x Diamant de Semilly) Cannelloni (Casall ASK x Carthago Z) In de tweede ronde van de 4-jarige PAVO hengstencompetitie bleven de volgende AES goedgekeurde hengsten foutloos: Enelzkey SR (Eldorado van de Zeshoek x Papillon Rouge) Dowan van de Vosberg Z (Dominator 2000 Z x Pythagoras) Cuba Libre van Paemel Z (Cicero Z x Calvaro Z) El Nino Bull's Eye Z (El Torreo de Muze x Emerald van 't Ruytershof) Latif II S ( Zambesi TN x Numero Uno) Quaprice JW (Presley Boy x Diamant de Semilly) Carlsberg JG Z (Cassiro x Quasimodo Z) Easy Call de Muze Z (Elvis ter Putte x Clarissimo Z) Quilano vd D&D Hoeve (Karmel vn Watering x Uzi) Hannibal van de Kromsteeg Z (Heidelberg van het Lindehof x Parco) Quito de Mariposa (Comme il Faut x Air Jordan Z) Liberte La Cita Z (Le Blue Diamond van 't Ruytershof x Chippendale Z) Sir Grand Cru (Sir Obolensky x Grand Cru) Bekijk hier de uitslagen