GOODLUCK VDL (GEVITO VDL)

AES - GOODLUCK VDL (GEVITO VDL) - Licensed Licensed Hengst

Summary

Naam: GOODLUCK VDL (GEVITO VDL)
UELN: 528003201105917
Chipnummer: 528210002702282
Kleur: BAY (BRUIN)
Stamboek: GRADED STALLION
Status: LICENSED HENGST *****
Geboortedatum: 07-05-11 (9 JAAR)
Geslacht: MANNELIJK
Eigenaar/Houder: W VAN DE LAGEWEG
Fokker: W VAN DE LAGEWEG
Website: http://www.vdlstud.com

Stud location: VDL STUD
Stud Fee: € 800,00
WFFS: Niet getest

Description

Goodluck was overtuigend Kampioen op de AES hengstenkeuring. Was als 4-jarige Kampioen van de
Cavan International Horseshow voor 4-jarige springpaarden. Grootmoeder heeft meerdere S
springpaarden gebracht. Uit deze stam komen meerdere bekende sportpaarden en hengsten zoals
Corrido. Deze Baltic-zoon heeft de scherpte van zijn vader maar ook de prestatiegenen van zijn
grootvaders Cassini I en Lord

Stamboek van 'GOODLUCK VDL (GEVITO VDL)'

BALTIC VDL 528003 06.08516
QUAPRICE Z (EX QUINCY) S-509954-SBS
QUIDAM DE REVEL SF SF 82604507
JALISCO B SF 25000175000588W
DIRKA SF W-106693 CSF
WELLA I 210070884
LORD HOLST 210394067
LYRIK 210105074
NELLANDRA STER KWPN KWPN 95591
JUS DE POMME BWP 86.8233
PRIMO DE BRUYERES SF SF 81486473NCS
OPALINE DES PINS SF SF 80374301/W08
ELLANDRA STER PREF KWPN KWPN 864636
WELLINGTON AES 05.012996 2005
WILANDRA KWPN KWPN 80552
BEVITA DE421000144805
CASSINI I HOLST 210021688
CAPITOL I HOLST DE321210615475
CAPITANO HOLST 210398668
FOLIA 210460603
WISMA HOLST DE321210059284
CALETTO II 210093778
PRISMA DE321210036578
EVITA IV HOLST 210050890 1990
BROWN 1,66m
LORD HOLST 210394067 1967
BROWN 1,68m
LADYKILLER XX XX 064000861 1961
VIOLA HOLST 210312903 1961
JAMINA HOLST 210061972 1972
BROWN 1,66m
THUSWIN XX HOLST 210386757 1957
EUFA HOLST 210447003 1968