STORM DE LANDE

Naam: STORM DE LANDE
UELN: 826002190887570
Chipnummer: 528210004745129
Kleur: SCHIMMEL / GREY
Stamboek: MAIN
Geboortedatum: 20-05-19 (3 JAAR)
Geslacht: VROUWELIJK
Eigenaar/Houder: I.C. SPORTHORSES B.V.
Fokker: I.C. SPORTHORSES B.V.
WFFS: Niet getest
 
This horse has been removed from the human food chain

Stamboek van 'STORM DE LANDE'

VALMY DE LA LANDE ***** AES (SF) 25000109194281Q 2009
SCHIMMEL / GREY 1,66m
MYLORD CARTHAGO SF DE404980037400 2000
SCHIMMEL / GREY 1,71m
CARTHAGO HOLST DE321210021987 1987
SCHIMMEL / GREY 1,71m
CAPITOL I HOLST DE321210615475 1975
PERRA HOLST DE321210044578 1978
FRAGANCE DE CHALUS SF 93053098C 1993
BRUIN 1,40m
JALISCO B SF 25000175000588W 1975
NIFRANE SF 79235461Y 1979
ATHENA DE LA LANDE II SF 25000188457571Q 1988
VOS / CHESTNUT
STARTER SF 25000160002411M 1901
VOS / CHESTNUT 1,64m
RANTZAU XX XX DE306064779046 1901
KAIRONNAISE SF 25000149000862S 1901
PRISIAISE SF 25000181452733U 1981
VOS / CHESTNUT
FEND L'AIR SF 009700636 1971
GRIVE DE LA LANDE SF 1972 1972
(CHLOE) UNNAMED FILLY BY CASH POINT AES 826002100022808 2010
BAY/GREY
CASH POINT ***** AES (A.E.S.) 826002006019963 2006
BRUIN 1,66m
CON AIR HOLST DE321210409999 1999
DARK BROWN 1,66m
CONTENDER HOLST 276321210023884 1984
I-LAUDA AIR (LAUDA AIR) HOLST DE321210172994 1994
SORAYA II HOLST 000180402
CHAMONIX HOLST 210073082 1982
GAROJA HOLST DE321210278992 1992
ATHLANTA H311630981
ATHLETICO 210004388
ATHLET Z HANN DE331310223679
VERONA I 21001083
GARONNF 311630981
GARDEOFFIZIER HANN 311334575
WACHTEL 317488569