DONNERSONG

AES - DONNERSONG - Approved Approved Hengst
Naam: DONNERSONG
UELN: 90.002829
Kleur: BRUIN / BAY
Stamboek: GRADED STALLION
Status: APPROVED HENGST (ARCHIVED) *****
Geboortedatum: 25-06-90 (31 JAAR)
Geslacht: MANNELIJK
Eigenaar/Houder: P MASEK
Fokker: P MASEK
WFFS: Niet getest

Stamboek van 'DONNERSONG'

DONNERHALL OLD-INT DE333330887081
DONNERWETTER HANN 311812177
DISPUT 310416067
MELLI 311801972
NINETTE OLD-INT 330025576
MARKUS 330429863
NEGOLA 338423566
PASTICHE 172835690
PIK TRUMPF 314611377
PIK KONIG HANN 310418768
PIK AS XX 060042749
ANINA AES 826002980004501 1998
ALSTER HANN DE331316608562 1962
VOS / CHESTNUT
ABGLANZ 310353442
FECHTERROSE 315738150
HEIDE HANN DE333330079177 1977
DARK
URANUS OLDBG 330061273 1973
BRUIN 1,67m
HEIBIKE OLDBG DE333338382262 1962
BRUIN