CORSALL KNT

AES - CORSALL KNT GRADE 2
Naam: CORSALL KNT
UELN: DE421000708916
Chipnummer: 276020000518279
Kleur: VOS
Stamboek: GRADED STALLION
Status: LICENSED HENGST *****
Mare & Youngstock grading: GRADE 2 *****
Geboortedatum: 22-02-16 (4 JAAR)
Geslacht: MANNELIJK
Eigenaar/Houder: WOJCIECH KASPERSKI
Eigenaar: KRZYSZTOF LUDWICZAK
Fokker: WALDEMAR KASPERSKI
WFFS: Niet getest

Grading

januari 23, 2020: AES Stallion Grading Poland (Salio Equisport Resort)
Judges Lucy Simpson, Bernard Demets
Mark 1 Mark 2
8 9
Soudness Assessment
Stance of Forelegs Over at the knee X Back at the knee
Stance of Forelegs Carpal valgus X Carpal varus
Stance of Forelegs Offset laterally X Offset medially
Stance of Hindlegs Acute hock angle X Straight hock angle
Stance of Hindlegs Tarsal valgus X Tarsal varus
Stance of Fetlocks (front) Over-extended X Upright
Stance of Fetlocks (back) Over-extended X Upright
Shape of Feet Wide X Narrow
Heels High X Low
Symmetry of the Shoulder Girdle Symmetrical X Asymmetrical
Symmetry of the Pelvic Girdle Symmetrical X Asymmetrical
Quality of Legs: Tendon Sheaths No effusions X Effusions
Quality of Legs: Joints No effusions X Effusions
Correctness of Walk: front legs Toed in X Toed out
Correctness of Walk: hind legs Toed in X Toed out
Correctness of Trot: front legs Toed in X Toed out
Correctness of Trot: hind legs Toed in X Toed out
Muscle / Body
Muscle Development Overmuscled X Poor
Body Condition Score Underweight X Overweight
Growth Plate Development
Knee: Right Front Normal X Abnormal
Knee: Left Front Normal X Abnormal
Hock: Right Hind Normal X Abnormal
Hock: Left Hind Normal X Abnormal
Fetlock: Right Front Normal X Abnormal
Fetlock: Left Front Normal X Abnormal
Fetlock: Right Hind Normal X Abnormal
Fetlock: Left Hind Normal X Abnormal
Foot Balance
Foot Balance: Right Front No issues X Attention needed
Foot Balance: Left Front No issues X Attention needed
Foot Balance: Right Hind No issues X Attention needed
Foot Balance: Left Hind No issues X Attention needed
Conformation - Frame
Body Shape Rectangular X Square
Body direction Uphill X Downhill
Length of legs Long X Short
Head-neck connection Light X Heavy
Length of neck Long X Short
Position of neck Vertical X Horizontal
Muscling of neck Heavy X Poor
Shape of neck Arched X Straight
Height of whithers High X Flat
Length of whithers Long X Short
Position of shoulder Sloping X Straight
Length of shoulder Long X Short
Line of the back Roached X Weak
Line of the loins Roached X Weak
Shape of the croup Sloping X Flat
Length of the croup Long X Short
Tail set Low X High
Frame Mark 7.75
Movement - Walk
Length of stride Long X Short
Freedom of shoulder A lot X Restricted
Rhythm Regular X Irregular
Topline Elastic X Stiff
Engagement Energetic X Dragging
Walk Mark 7.75
Movement - Trot
Length of stride Long X Short
Freedom of shoulder A lot X Restricted
Elasticity Elastic X Stiff
Impulsion Rounded X Weak
Balance Carrying X Pushing
Trot Mark 8
Movement - Canter
Length of stride Long X Short
Freedom of shoulder A lot X Restricted
Elasticity Elastic X Stiff
Impulsion Rounded X Weak
Balance Carrying X Pushing
Canter Mark 8
Movement - Jump
Take off direction Upwards X Forwards
Take off quickness Quick X Slow
Technique Foreleg Bent X Stretched
Technique Back Rounded X Hollow
Technique Haunches Open X Fixed
Scope Much X Little
Elasticity Supple X Stiff
Trajectory Graduated X Steep
Care Careful X Not careful
Attitude Keen X Reluctant
Jump Mark 7.5

Total Mark
7.94 Grade 2

Stamboek van 'CORSALL KNT'

CASALL DE321210208399
CARETINO HOLST HOLST DE321210242583
CALETTO II 210093778
COR DE LA BRYERE SF SF SF DE321210398168
DEKA HOLST HOLST 210406603
ISIDOR HOLST HOLST 210038272
METELLUS HOLST HOLST 210397268
CORBALA HOLST HOLST 210381766
KIRA XVII DE321210249895
LAVALL I 210108186
LANDGRAF I HOLST DE321210391966
MADAM 210517275
MALTIA 210300775
B.RAIMOND HOLST HOLST 210380760
DULDIGE 210403303
ELITE DE LA PLEASURE DE421000582912
FOR PLEASURE HANN DE331310258786 1986
VOS 1,67m
FURIOSO II SF DE333330433665 1965
VOS 1,67m
FURIOSO XX XX 064703339 1939
DAME DE RANVILLE SF 1947 1947
GIGANTIN HANN 310734080 1980
VOS
GRANNUS HANN DE331311307672 1972
GOLDI HANN 1976 1976
JASMINA I DE321210011994
COR DE LA BRYERE SF SF SF DE321210398168
RANTZAU SF 064779046
QUENOTTE SF 00150064062
ELIDA I DE321210162490
LANDGRAF I DE321210391966
ULTRA III DE321210118582

Nieuws van 'CORSALL KNT'

Laatste AES nieuws
vrijdag, januari 31

AES keurt 29 hengsten goed in Polen

Op 23 januari stond de AES hengstenkeuring in Polen op het programma. De hengsten werden beoordeeld door de jury die bestond uit Kees van den Oetelaar, Koen Olaerts, Lucy Simpson, Bernard Demets en Julie Smith. Maar liefst 29 hengsten voldeden aan de verwachtingen en werden goedgekeurd. 6 hengsten kregen de status ‘Approved’, 22 hengsten kregen de status ‘Licensed’ en 1 hengst kreeg de status ‘Registered’. Onderstaand alle goedgekeurde hengsten: Approved Mefisto   (Ucello x Huzar) Geboren in 2017, gefokt door Waldemar Samoraj / eigenaar; Janusz Kosek  Licensed Dressuurhengsten Zeus   (Delorean x Limal) Geboren in 2017, gefokt door Aleksander Bressa / eigenaar is Jan Kociemba. Fuerst Alexander  (Furst Frederik x Rubinstein I) Geboren in 2011, gefokt door Raimund Vorwerk / eigenaar is Agata Chromik. Licensed Springhengsten Crazy Killer  (Cornet Obolensky x Lux Z) Geboren in 2017, gefokt door Rita Brokamp / eigenaar is Bartosz Adamus. Calandino  (Number One x Chambertin) Geboren in 2017, fokker en eigenaar is Aleksander Wechta (Wechta Inwestycje Sp.z.o.o.)  Donovan Z  (Diamant de Semilly x Turbud Quirinus) Geboren in 2017, fokker en eigenaar is Andrzej Gołaś. Gornet Obolensky  (Cornet Obolensky x Abke) Geboren in 2017, gefokt door Adam Lachera (Stadnina Koni Dębno S.J.) Canizares  (Connor x Cassini II), Geboren in 2017, gefokt door Martyna Górska / eigenaar is Marcin Gerke  Rex VD Bisschop  (Di Cantero Van Ter Hulst Z x Nabab de Reve) Geboren in 2017, gefokt door Tom de Craene / eigenaar is Aleksandra Lusina-Gołaś. Sir Cadensky  (Sir Obolensky x Cadensky) Geboren in 2017, fokker en eigenaar is Gospodarstwo Rolne Stanisław Procajło. More Than Special  (I’m Special de Muse x Cento) Geboren in 2017, gefokt door M.I.H. Gubbels / eigenaar is Natalia Czernik. Lamiro Progress  (Cohinoor x Ramiro Z) Geboren in 2016, gefokt door J.W.H. Huurneman / eigenaar is Ala Mielcarek. Ace RG Z  (Arezzo VDL x Zirocco Blue) Geboren in 2016, gefokt door Rob Gradussen / eigenaar is Rafał Kiernikowski. Corsall KNT   (Casall x For Pleasure) Geboren in 2016, gefokt door Waldemar Kasperski / eigenaar is Wojciech Kasperski & Krzysztof Ludwiczak.  Grown Z  (Crown Z x Abke) Geboren in 2016, fokker en eigenaar is Michał Gos (Stadnina Koni Dębno S.J.)  Goldstar W  (Grand Slam VDL x Balou du Rouet) Geboren in 2016, gefokt door Henk van de Wijlick / eigenaar is Jan Ludwiczak.  Fiston de Bo Z  (Flipper d’Elle x Calvaro Z) Geboren in 2016, gefokt door Philippe Bormans / eigenaar is Bartosz Adamus.  Casallcento PS  (Casallco x Cento) Geboren in 2016, gefokt door Gestut Lewitz / eigenaar is Paul Schockemöhle.  Clear One  (Number One x Caretino) Geboren in 2015, fokker en eigenaar is Aleksander Wechta (Wechta Inwestycje Sp.z.o.o.)  Floridos S   (MJT Nevados S x Concert) Geboren in 2015, gefokt door Stanisław Szurik / eigenaar is Krzysztof Seren. Calidor   (Calido I x Caretino) Geboren in 2014, gefokt door Ernst Schacht / eigenaar is Artur Gołaś & Aleksandra Lusina-Gołaś. Jackpot B  (Flamenco de Semilly x Big Star) Geboren in 2014, gefokt door Paardenhouderij Boeve V.O.F. / eigenaar is Klaudia Siarkiewicz. Duke of Doel (Diarado x Chacco Blue) Geboren in 2015, gefokt door Franjo Udovč / eigenaar is Nastja Udovč. Approved Karel   (Vigo d’Arsouilles x Voltaire) Geboren in 2015, fokker en eigenaar is Klaudia Siarkiewicz. Hitoki   (Hickstead x Catoki) Geboren in 2014, fokker en eigenaar is Michał Szadkowski. Quick Magic de Barcenal Z  (Quick Star x Caretino) Geboren in 2014, gefokt door Artur Gołaś / eigenaar is Artur Gołaś & Aleksandra Lusina-Gołaś. Karramba Z  (Kannan x Lambado) Geboren in 2014, fokker en eigenaar is Andrzej Gołaś. Niko   (Numero Uno x Contender) Geboren in 2013, fokker en eigenaar is Zbigniew Szumlakowski.  Tadi Quinn  (Quidam de Revel x Lancer II) Geboren in 2009, gefokt door Wim Visser / eigenaar is Amanda Pietrzak.