CITATION DARLEY Z

AES - CITATION DARLEY Z - Licensed Licensed Hengst

Summary

Naam: CITATION DARLEY Z
UELN: 056015Z55264819
Chipnummer: 967000010015708
Kleur: VOS / CHESTNUT
Stamboek: GRADED STALLION
Status: LICENSED HENGST *****
Geboortedatum: 29-04-19 (3 JAAR)
Geslacht: MANNELIJK
Eigenaar/Houder: MARTIN DE CNUYDT
Fokker: DARLEY BREEDING
WFFS: Niet getest

Stamboek van 'CITATION DARLEY Z'

CHACCO BLUE DE327271025998
CHAMBERTIN HOLST HOLST 210097093
CAMBRIDGE DE321210012788
CALETTO I HOLST HOLST DE321210604175
HILGUNDE HOLST HOLST 210606971
DESIREE VII HOLST HOLST 210060989
COR DE LA BRYERE SF SF SF DE321210398168
WILCA 210073584
CONTARA MECKL. DE327270320294 1994
BRUIN 1,66m
CONTENDER HOLST 276321210023884 1984
DARKBROWN 1,70m
CALYPSO II HOLST DE321210610574 1974
GOFINE HOLST DE321210523770 1970
GODAHRA II MECKL. DE327270041990 1990
BRUIN
GODAVARI XX XX 060908882 1982
DISPATCHERFOLGE MECKL. DE305053009884 1984
VIBELLE Z Z 056015Z55845211
1,70m
VIGO D'ARSOUILLES BWP 056002W00178884 1998
VOS / CHESTNUT 1,72m
NABAB DE REVE BWP 056002W00139797 1990
BRUIN 1,74m
QUIDAM DE REVEL SF 25000182604507R 1982
MELODIE EN FA SF 25000178141191X 1978
ILLICO D'ARSOUILLES BWP 056002W00077447 1985
VOS / CHESTNUT
FLEURI DU MANOIR SF 25000159044287B 1971
VENZIN D'ARSOUILLES BWP 056002W00036975 1975
TA BELLE VAN SOMBEKE BWP 056002W00159353 1996
SCHIMMEL / GREY 1,68m
CHIN CHIN ***** AES (HOLST) DE321210016878 1978
BRUIN 1,68m
CONSTANT HOLST DE321210047072 1972
LARESE HOLST DE321210000274 1974
LA BELLE VAN SOMBEKE BWP 056002W00096270 1988
SCHIMMEL / GREY
GOLIATH Z RHEINL DE343430097475 1975
VERINA BWP 056002W00037043 1975